Par mums

Mēs esam sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadības uzņēmumu apvienība, kas laika periodā kopš 2004. gada saviem klientiem ir spējusi nodrošināt publicitāti dažādos medijos jau vairāk kā 2000 reizes. Lai gan šis skaitlis runā pats par sevi, tomēr mediju attiecības nebūt nav mūsu vienīgais darbības lauciņš. Mēs nodarbojamies gan ar konsultāciju sniegšanu, gan sabiedrisko attiecību kampaņu organizēšanu, gan mediju, mārketinga un reklāmas satura sagatavošanu un pat video sižetu veidošanu.


Jau daudzus gadus pie mums vēršas uzņēmumi, iestādes un sabiedriskas organizācijas, kurām palīdzam veidot tēlu un organizēt komunikāciju ar dažādām auditorijām.

Esam labi speciālisti krīzes komunikācijas lauciņā. Sniedzam atbalstu juristiem un advokātiem, kā arī palīdzam lobēt dažādus projektus. Starp mūsu klientiem ir organizācijas, kas strādā informācijas tehnoloģiju, būvniecības un enerģētikas, menedžmenta un procesu optimizācijas, pētījumu, ražošanas un rūpniecības, jurisprudences un likumdošanas, finanšu un banku, medicīnas un veselības aprūpes, izglītības, izdevējdarbības, sabiedrisko un sociālo mediju, tirdzniecības, biznesa un konsultāciju, kā arī tiesību aizsardzības nozarēs.